8.Üniversiteler Psikolojik Danışma ve Rehberlik Sempozyumu

Sempozyuma Davet!

VIII. Üniversiteler Psikolojik Danışma ve Rehberlik Sempozyumu, Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi tarafından 9-10 Nisan 2015 tarihinde Eskişehir’de düzenlenecektir.

Üniversite psikolojik danışma ve rehberlik merkezleri; üniversite öğrencilerinin çeşitlenen sorun alanlarına paralel olarak sundukları psikolojik yardım hizmetlerini de çeşitlendirmek durumundadırlar. Bu misyonun önemi gereği ülkemiz üniversite psikolojik danışma ve rehberlik merkezleri arasında psikolojik yardım uygulamalarına ilişkin ortak anlayış, prosedürler ve standartlar geliştirmeye yönelik tartışma ve çalışmaların önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda sempozyumun teması Üniversite Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezleri: Uygulamalar, Sorunlar ve Öneriler olarak belirlenmiştir.

Bu sorunlar üzerine çözüm önerilerinin tartışılacağı,  psikolojik danışma ve rehberlik merkezleri arasında işbirliği olanaklarının değerlendirileceği, iletişimin geliştirileceği, özellikle üniversite örneklemi ile gerçekleştirilen çalışmaların paylaşılacağı, ruh sağlığı alanında çalışan uzmanların bilgi ve görüş alışverişinde bulunabileceği VIII. Üniversiteler Psikolojik Danışma ve Rehberlik Sempozyumu’nda sizleri aramızda görmekten ve de örnek şehir Eskişehir’de misafir etmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz..

SEMPOZYUM PROGRAMI
VIII. Üniversiteler Psikolojik Danışma ve Rehberlik Sempozyumu‘muza sadece 1 ay kaldı:)
sempozyum program-1.1 sempozyum program-2
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’nde /9-10 NİSAN 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan bilgi şöleni için Eskişehir‘de buluşmak dileğiyle;)
Bilgi için: http://pdrsempozyum.org/tr/
https://www.facebook.com/groups/psidan/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 6 = 3